Alumni
- Jessica Noss (President ’11-’14)
- Nate Zuk (Music Director ’12-’14)
- Jayne Chang (Music Director ’15)
- Ethan Sokol (Concert Director ’14-’15)
- Yu-Pu Wang (Publicity Director ’13-’14)
- Lily Jorden ’19
- Gal Zeidman ’18
- Elaine Lin (President spring ’15)
- Jiajia Zhao ’16
- Shinjini Saha (Treasurer ’14-’15)
- Rachel Adler (Shtickmaster)
- Andrea Dubin G
- Jasmine Florentine G
- Aaron Potechin G (Historian ’14-’15)
- Abby Schiff G
- Frances Wang
- Taibo Li ’15
- Monica Mowery G
- David Kaufman ’16 (Webmaster spring ’13)
- Dan Salomon
- Becca Taft G (Treasurer ’12-’13)
- Adam Yedidia ’14
- Ariel Sommer G (Treasurer ’11-’12)
- Kira Glynn ’16
- Paige Grody ’16
- Mauro Braunstein G (Music Director ’10-’12)
- Miriam Gershenson ’14 (Publicity Director ’11-’12)
- Jacob Hurwitz ’14
- Alecia Maragh ’15
- Gaurav Singh ’15
- Jamie Spangler G (Music Director ’09-’10)
- Meena Viswanath ’11 (Treasurer ’10-’11)
- Ben Zinberg ’14
- Brian Ross ’11
- Dina Betser ’11
- Jesse Dunietz ’11
- Sweet Tea Dorminy ’13 (President ’10-’11)
- Melissa Rudd
- Nicole Bieber ’10
- Michaela LaVan ’11
- Ami Greene ’14
- Mish Madsen ’10, G (Webmaster ’08-’09)
- Martin Frankland G
- Jason Green-Lowe
- Morrisa Brenner ’13
- Benjamin Epstein ’10
- Alissa Gold
- Justin Komisarof
- Gail Terman (Webmaster ’09-’10)
- John Deschene
- Stephen Fried ’09
- Daniel Gray ’12
- Alyssa Mensch ’12
- David Dalrymple G
- Teresa Baker G
- Quentin Smith ’10
- Yoni Gray ’10
- Raphael Rush ’08
- Rebecca Koenigsberg-Miles CME ’11
- Gregory Marton G
- Kayla Jacobs ’06
- Alex Kalmikov G
- Leslie Nachbar ’10
- Sophie Florence Rapoport ’06
- Joel Stein ’10
- Helen Belegolova ’06
- Elaina Cherry ’06 (Music Director ’02-’03)
- Amy Daitch ’06
- David Glasser ’06 (Publicity Director ’02-’03)
- Tracy Hammond G (President ’01-’02; Business Manager ’02-’03)
- Joshua Katz ’06
- Asher Siebert G (President ’02-’03)
- Alice Zelman ’06 (Treasurer ’02-’03)
- Brooke Cowan G
- Nitzan Gadish ’04 (President ’00-’01)
- Sam Korb ’05
- Justin Werfel G (President ’99-’00; Music Director ’99-’00)
- Ben Lichtenstein ’04
- Amanda Wozniak ’03 (Treasurer ’00-’02; Music Director fall ’02)
- Daniel Abramson, Cambridge ’03
- Rebecca Danielle Reich G (Director 2000-2002)
- Ariel Segall ’02
- Aline Lerner ’04
- Susan Born ’98
- Ian Finn ’01
- Agnes Borszeki
- Sara Hershey, Lesley College ’01
- Mike Jacknis ’97 (Treasurer 97-99)
- Rachael Lea Leventhal ’01 (President 97-99)
- Tara Loewig ’99, (Treasurer and Business Manager 97-98)
- Nancy Gotta ’97
- Jason Hintersteiner ’96/G
- Daniel Thumim ’94 (Director 97-99)
- Melanie Soderstrom ’98 (Director 96-97)
- Raquel Lieberman ’98, (President, 98; Director 95-96)
- Yonah Schmeidler ’97 (President, 97)
- Sabrina Rubin ’98
- Cecilia Lozada ’98
- Natasha Shabat
- Valarie BenEzra G
- Debbie Demania G
- Dima Dribinsky ’96
- Shira Lipsky, BU ’98
- Josh Milner ’95
- Alan Mizrahi ’97
- Ben Reis ’95
- Jon Sigman ’95
- Ari Trachtenberg ’94